Overzicht van beschikbare algemene verzendlijsten

From ICT science
Revision as of 13:47, 22 April 2021 by Krame101 (talk | contribs) (→‎Beschikbare lijsten)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Onderstaand vindt u een overzicht van e-mailverzendlijsten die automatisch worden aangemaakt. In de tabellen vindt u steeds de display naam en het e-mailadres. De display naam is de naam waaronder u de betreffende lijst in het adresboek vindt als u gebruik maakt van Outlook of Webmail. In elke categorie is steeds een algemene lijst die de andere lijsten in die categorie omvat.

De faculteitslijst wordt automatisch gegenereerd. Departementslijsten worden handmatig bijgehouden na melding. Wijzigingen voor de secretariaatslijsten kunt u via de ITS-Selfservicedesk doorgeven.

Medewerkers

Algemeen

Alleen de lijst Science All Staff word automatisch bijgewerkt! Wijzigingen voor de andere lijsten of een verzoek voor gedelegeerd beheer kunt u doorgeven via de ITS-Selfservicedesk.

display name e-mailadres toelichting
Science All Staff Science.All.Staff-l@uu.nl Gehele faculteit
Science All Staff Bio Science.All.Staff.Bio-l@uu.nl Biologie
Science All Staff Chem Science.All.Staff.Chem-l@uu.nl Scheikunde
Science All Staff CS Science.All.Staff.CS-l@uu.nl Informatica
Science All Staff FI Science.All.Staff.FI-l@uu.nl Freudenthal Instituut
Science All Staff Math Science.All.Staff.Math-l@uu.nl Wiskunde
Science All Staff NS Science.All.Staff.NS-l@uu.nl Natuur- en Sterrenkunde
Science All Staff Pharm Science.All.Staff.Pharm-l@uu.nl Farmacie
Science All Staff Diensten Science.All.Staff.Diensten-l@uu.nl Diensten

Secretariaten

Deze lijsten worden niet automatisch bijgewerkt! Wijzigingen voor deze lijsten kunt u doorgeven via de ITS-Selfservicedesk.

display name e-mailadres toelichting
Science Secretariaten Science.Secretariaten-l@uu.nl Gehele faculteit
Science Secretariaten Bestuur Science.secr.bestuur-l@uu.nl Bestuursondersteuning
Science Secretariaten BIO Science.Secr.Bio-l@uu.nl Biologie
Science Secretariaten Chem Science.Secr.Chem-l@uu.nl Scheikunde
Science Secretariaten CS Science.Secr.CS-l@uu.nl Informatica
Science Secretariaten Math Science.Secr.Math-l@uu.nl Wiskunde
Science Secretariaten NS Science.Secr.NS-l@uu.nl Natuur- en Sterrenkunde
Science Secretariaten Pharm Science.Secr.Pharm-l@uu.nl Farmacie

Studenten

Algemeen

Er zijn verzendlijsten beschikbaar om alle studenten per opleiding/programma met één mail te kunnen bereiken. Deze verzendlijsten zijn te vinden in het adresboek van Outlook. Het is mogelijk om meerdere adressen in de To:-lijst op te nemen om zo aan studenten van meerdere programma’s tegelijk te mailen (dubbelingen worden automatisch verwijderd).

Machtiging om deze verzendlijsten te gebruiken

Aanvraag om gebruik te kunnen maken kan via het hoofd OSZ (Pim Visscher). De machtiging geldt voor alle verzendlijsten, gebruikers moeten dus voorzichtig omgaan met deze machtiging.

Naamgeving van de lijsten

De algemene naamgeving van de lijsten is:

  • Voor bachelor: Science students B [opleidingscode]
    dus bijvoorbeeld Science students B NAST
  • Voor master: Science students M [programmacode]
    dus bijvoorbeeldScience students EXPH

Beschikbare lijsten

Per juni 2020.

Voor de bachelor:

Science students B BIOL
Science students B FARB
Science students B INCA
Science students B INKU
Science students B MBLS
Science students B NAST
Science students B SCHK
Science students B WISK
Science students B WISKT


Voor de GSNS:

Science students M ADSM
Science students M AINM
Science students M CLPH
Science students M COSC
Science students M EXPH
Science students M GMTE
Science students M HPHS
Science students M MBIM
Science students M MSCM
Science students M NASC
Science students M THPH

Voor de GSLS:

Science students M BINF
Science students M BINN
Science students M BMOL
Science students M DINN
Science students M PLBI
Science students M SPMM

Voor Farmacie:
Science students M FARM


Gebouwen

display name e-mailadres toelichting
BETA.BBG BETA.BBL@uu.nl
Beta.Bloembergen BETA.Bloembergen@uun.nl
BETA.CB-building BETA.CBbuilding@uu.nl
CGN-building BETA.CGNbuilding@uu.nl
BETA.DDW-building BETA.DDWbuilding@uu.nl
BETA.HFG-building BETA.Wiskundebuilding@uu.nl
BETA.Hugo R. Kruytgebouw BETA.HugoRKruytgebouw@uu.nl
BETA.KBG BETA.KBG@uu.nl
BETA.Minnaert BETA.Minnaert@uu.nl
BETA.OL-building BETA.OLbuilding@uu.nl
BETA.RvdG-building BETA.RvdGbuilding@uu.nl
Unnik-building BETA.Unnikbuilding@uu.nl